Zpět: Úvod / Návštěvnický program

Coworking Kočárovna

Místo pro svobodnou práci, startupy, přednášky, networking a podnikatelské příležitosti

 

Coworking Kočárovna Litomyšl je místo stvořené pro realizaci Vašich plánů.

 

Jedná se o sdílený prostor, který můžete využít jako svou kancelář, studovnu nebo klubovnu.
Lze k nám chodit na přednášky, workshopy, setkání nebo je dokonce sám/a pořádat. Scházet se zde s kolegy, kamarády, potkávat ostatní členy coworkové komunity, vzájemně si vyměňovat zkušenosti a inspirovat se. A hlavně pracovat na svých projektech.

   

V Kočárovně nechybí nic co potřebujete k práci. Samozřejmě stůl s wifi připojením, tisk a kopírování do formátu A3, kuchyňka s kávovarem, relax zóna, zasedací místnost, chytrá zeď na psaní, dataprojektor, malé papírnictví i velká zahrada. To vše v moderních prostorách památky UNESCO. Celý prostor lze navíc z kancelářského uspořádání ve chvíli proměnit na přednáškovou místnost s kapacitou 70 diváků, těločvičnu nebo opravdu velkou zasedačku. 

 

  Autorem podoby interiéru, který navazuje na koncept uplatněný studiem HŠH v rámci projektu Revitalizace zámeckého návrší, je Ing . Akad. arch. Jan Šépka. Ten i uvnitř Kočárovny uplatnil laminát, jako dominantní materiál. V případě coworku je jeho jantarová barva doplněna o metalicky stříbrnou, která se objevuje na závěsech i nábytku a celý prostor tak působí velmi stylově, luxusně, futuristicky.

 

Ohromně nás zajímají Vaše projekty a umíme jim pomoci dostat se z hlavy do světa! :) Máte skvělý nápad? Napište nám o něm na adresu coworking@zamecke-navrsi.cz.

 

 

Ceník a návštěvnické tarify najdete na odkazu vpravo.

První zkušební návštěva je zdarma. :)