Hotel Zámecký pivovar Litomyšl

Ubytovat se v zámeckém pivovaru

Jakmile otevřete dveře svého pokoje, spatříte čistě přírodní materiály a jedinečný designový interiér.  Zámecká sgrafita navíc budete mít doslova před očima. Pokud si vyberete mezonet, vystoupáte do něj po mlynářském schodišti. A když zvládnete ještě pár schodů přímo v pokoji, objevíte svou soukromou pracovnu v patře. Ten výhled na střechy Zámeckého pivovaru? To je parádní podívaná!

Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, ledničku, varnou konvici a k Wi-Fi se připojíte za pár vteřin. Ráno vás zveme na skvělou snídani, kterou je nutné si předem objednat. Během dne si můžete popovídat s ostatními hosty ve společenské místnosti zvané čajovna nebo se tam chvilku dívat na televizi. V hotelu máme i jeden plně bezbariérový pokoj.

Pokud cestujete s dětmi, jistě uvítáte pobyt dětí do 3 let zdarma při nevyužití lůžka. K vypůjčení Vám můžeme nabídnout dětskou postýlku.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na zámek
Kapacita
Internet
Lednička na pokoji
Konvice na pokoji
Možnost přistýlky
Psací stůl
Rezervovat
Jednolůžkový pokoj
Kapacita
Internet
Lednička na pokoji
Konvice na pokoji
Psací stůl
Rezervovat
Dvoulůžkový pokoj s pracovnou v mezonetu
Kapacita
Internet
Lednička na pokoji
Konvice na pokoji
Psací stůl
Rezervovat
Třílůžkový pokoj s pracovnou v mezonetu
Kapacita
Internet
Lednička na pokoji
Konvice na pokoji
Psací stůl
Rezervovat
Dvoulůžkový bezbariérový pokoj
Kapacita
Internet
Lednička na pokoji
Konvice na pokoji
Psací stůl
Rezervovat

Reference

Dobrý den, tento víkend jsem byl ubytovaný ve vašem YMCA školicím centru a byl jsem natolik spokojen, že  jsem se donutil vám o tom napsat. V gastronomii dělám řadu let a prošel jsem nespočet hotelů, penzionů a ubytovacích zařízení. Jeden také vlastním, tak vím, jak to chodí i z druhé strany. Kromě skvělého ubytování musím vypíchnout úžasnou obsluhu a personál informačního centra, kde mi ochotně poradili se vším, co jsem potřeboval. Směna, která tam byla v sobotu, byla stejně skvělá jako ta nedělní. Doufám, že dlouho nepolevíte a budete dále nabízet stejně kvalitní služby, další provozovny by se od vás mohli učit. Zobrazit víceZobrazit méně
Ještě jednou děkuji a s pozdravem,

L. Buchta
Vážené a milé, ještě jednou Vám všem vespolek moc a moc děkuji za milé a vstřícné přijetí. Patří to už k Vaší firmě tradičně... Dosti nerad se vracívám na stejná místa, protože to obvykle končívá zklamáním. Ale ve Vaší recepci jste všechny trvale stále stejně přívětivé, milé, snaživé, usměvavé atd., což člověku udělá radost v tom současném okolním bahništi mezilidských vztahů - a nejen v Praze. Dokonce děláte i zázraky, o to větší tedy dík. Speciální dík ještě paní Žáčkové za její péči při mém dnešním odjezdu, že bojovala proti mé případné skleroze tím, že mi chtěla připomenout zavazadla před odjezdem. Bylo to od ní moc a moc milé, velice děkuji! Děkuji však opravdu všem zcela bez rozdílu. A pokud jsem snad nedejbože nějaký rozdíl v osobním kontaktech  činil, pak to nebyla neúcta k některým z Vás ve prospěch jiných. Vážím si všech Vás, Vaší dobré pohody i ochoty - a všem vespolek veliký dík. Zobrazit víceZobrazit méně
Srdečně Vás všechny zcela bez rozdílu srdečně pozdravuje velmi spokojený zákazník TH
Dobré ráno do Litomyšle! Moc Vám děkuji za sebe i za tým za příjemně strávený pátek a sobotu. Osobně děkuji za přístup a pomoc při organizaci. Děkuji za ubytování a raut, bylo to všechno výborné a příjemné. Doufám, že jste ani Vy neměli proti nám výhrady, snažili jsme se být dobří hosté. Doufám, že ještě někdy budu mít možnost navštívit Vaše centrum, zatím ho budu jen doporučovat. Zobrazit víceZobrazit méně
Přeji Vám klidný týden a krásné babí léto,

Petr Božek, ABB
Vážený pane starosto, vážený pane místostarosto, vážení a milí přátelé! Právě skončila poslední akce v rámci oslav 100. narození Zdeňka Kopala, Krtek astronaut odjíždí z Litomyšle a to je okamžik, ve kterém bych vám všem rád poděkoval ať už jménem České astronomické společnosti, tak jménem Astronomického ústavu Akademie věd, ale i jménem svým za úžasný maraton příprav a nakonec i zdárnou realizaci. Myslím, že profesor Kopal se na nás musel z výšky usmívat... Zobrazit víceZobrazit méně
S úctou a přátelským pozdravem

Pavel Suchan, Astronomický ústav AV ČR
Vážení, vzhledem k tomu, že jsem minulý pátek opouštěl Litomyšl poměrně ve spěchu, rád bych Vám alespoň touto cestou poděkoval za zdárný průběh celé naší konference, perfektní výběr přednáškového sálu a vynikající stravování, které si všichni účastníci pochvalovali.
Srdečně zdraví

Marek Wolf, Astronomical Institute, Charles University Prague
Vážíme si Vás, jako partnera a toto ocenění Vám náleží za Vaši neustálou snahu o naplnění očekávání hosta. Ke dni 31.12.2014, 23:59 (SEČ) jste dosáhli minimálního počtu 10 hodnocení s průměrným skóre 8 a více a tím jste dokázali, že spokojenost hosta během pobytu je pro Vás absolutní prioritou.                     
2014 Award of Excellence - Ocenění hosty
Děkujeme za dny strávené v litomyšlském YMCA centru. Užili jsme si to! Jídlo je skvělé, ubytování super. Děkujeme za všechnu pomoc. Oceňujeme to. Bůh vám žehnej.  
Kluci a dívky z norské YMCA 
Velmi příjemné a inspirativní prostředí. Děkujeme. 
Dorka Lábusová 
Ladislav Lábus, architekt
Loučná Litomyšlí líně teče, zdraví "Stesk kavárenského povaleče" Děkujeme a zdravíme, na další kávu se těšíme! 
Radovan Lipus, režisér a herec
Anna Cónová, zpěvačka a herečka
Miroslav Rataj, herec
Vlastimil Ondruška, klavírista
Vážení, strávil jsem u Vás jednu noc a jeden den (v klidu, před vypuknutím festivalu), a nemělo to chybu! Všichni Vaši pracovníci, které jsem měl tu čest poznat, byli úžasní. Jmenovitě zdravím slečnu Žáčkovou. 
Hezký den, 

Petr Honců
Lovely place. 
Tom Burke (Athos)
Příjemné místo pro dovolenou.
hraběnka Elisabeth Kolowrat
Thank you for everything. Lovely stay.  
Santiago Cabrera (Aramis), The Musketeers BBC

Cena za ubytování

od 1 200 Kč/osoba/noc

Děti do 3 let ZDARMA (bez využití lůžka) - možnost vypůjčení dětské postýlky

Cena za snídani: 190 Kč osoba/noc

*V ceně pobytu není zahrnut místní poplatek z pobytu 30 Kč za každý započatý den za jednu osobu, kromě osob osvobozených.*

Storno poplatky při zrušení ubytování ze strany zákazníka:

5 - 2 dny před příjezdem: 50 %

1 den nebo v den příjezdu: 100 %

Storno částka je počítána z celkové ceny pobytu.

Parkování je možné na bezplatném veřejném parkovišti vedle budovy nebo před budovou na zpoplatněném parkovišti, kam hostům nabízíme parkovací kartu na 24 h za 50 Kč. Můžeme Vám také zajistit parkovací kartu do zámeckého areálu, který je na noc uzamčen. Cena činí 200 Kč/noc. Disponujeme však pouze 4 parkovacími místy.

Vaše Litomyšl: Naplánujte si pobyt

Podívejte se, co se na návrší během vaší návštěvy děje. Poskládejte si program podle toho, co máte rádi.

Akce, co jsou za rohem

24. 7. 2024 16:00 - 17:00

Prohlídky zámeckého pivovaru

Jak se vařilo pivo v Litomyšli? Dozvíte se na zbrusu nových prohlídkách průmyslové památky UNESCO.

 

Rozbalte si další akce

26. 7. 2024 18:30 - 22:20

Shakespeare v Litomyšli 2024

Letní shakespearovské slavnosti poprvé v Litomyšli nebudou pouze ve znamení divadla, ale i hudby.

Rozbalte si další akce

26. 7. 2024 21:00 - 22:00

Noční prohlídky piaristického chrámu

Skleněný oltářní stůl dýchá světlem a potemnělý prostor protne laserový paprsek obřího kříže. Noční prohlídky chrámu vás ohromí!

 

Rozbalte si další akce

Čtěte náš blog! Tipy, co z vás udělají výletníka i pořadatele par excellence

Nadupaný letní program na zámeckém návrší

Nadupaný letní program na zámeckém návrší

Festivalovou atmosféru v Litomyšli vystřídala ta prázdninová. Těšit se můžeme na tradiční i nové letní festiválky a na zámeckém návrší nás čeká léto plné prohlídek a koncertů. Pojďte se podívat, koho letos uvidíme na pódiu zámecké open-air scény, a co dalšího vás v areálu renesančního zámku čeká.

 

Přečíst celý článek
Letní prohlídky v Litomyšli

Letní prohlídky v Litomyšli

Léto je tady! Festival Smetanova Litomyšl a jeho bohatý doprovodný program jsou v plném proudu, otevřena je zbrusu nová expozice Rodného bytu Bedřicha Smetany a návštěvníky vítá také zámecký pivovar a chrám Nalezení sv. Kříže. Umělecká díla a kulturní zážitky číhají na každém kroku ;)

 

Přečíst celý článek

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY Subjekt údajů uděluje organizaci Zámecké návrší p. o., se sídlem Jiráskova 133, Litomyšl PSČ 570 01, IČO: 712 94 058, zapsané Krajským soudem v Hradci Králové, spisová značka Pr 1251, emailový kontakt: info@zamecke-navrsi.cz (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek: 1. Osobní údaje a citlivé osobní údaje, které budou zpracovány: - Titul, jméno a příjmení, emailová adresa, telefonický kontakt. 2. Účelem zpracování osobních údajů je přímý marketing, přičemž tento účel zahrnuje zejména: - zasílání vybraných obchodních sdělení s nabídkou služeb správce, a to všemi prostředky včetně užití elektronických prostředků komunikace ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (v platném znění); - zasílání pozvánek na odborné semináře, školení, veletrhy nebo veřejné akce, - zasílání neadresných obchodních sdělení, - provádění průzkumu a vyhodnocení trhu, - zařazení do marketingové databáze pro profilování a přímý marketing, - provádění segmentace (profilování) za účelem cílení marketingu dle konkrétních potřeb subjektu, například volby obchodních sdělení s ohledem na účast na aktivitách správce, zjištěné preference, věk a další informace zjištěné od subjektu. Uvedený souhlas subjekt údajů uděluje dobrovolně a s vědomím, že takto poskytnutý souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoliv odvolat, a to buďto písemným sdělením nebo prostřednictvím webových stránek Zámeckého návrší p. o. (Odběr výše uvedených informací je možné kdykoliv zrušit kliknutím na příslušný odkaz v patičce zprávy, nebo zasláním žádosti na adresu info@zamecke-navrsi.cz). 3. Doba zpracování osobních údajů je 2 roky od udělení souhlasu, případně do odvolání Vašeho souhlasu. Obchodní sdělení elektronickými prostředky jsou zasílány, jen pokud nedojte z Vaší strany k jejich odmítnutí. Osobní údaje nemohou být poskytnuty následujícím třetím osobám. Správce je oprávněn použít osobní údaje pouze v souladu s výše uvedeným účelem. Výše uvedený Správce je dále oprávněn poskytnout osobní údaje pouze subjektům spolupracujícím se správcem na dosažení primárního účelu, pro který je udělen tento souhlas. S takovými subjekty se Správce zavazuje uzavřít smlouvu obsahující stejné podmínky pro zpracování mých osobních údajů. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a adaptačního zákona, z. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Subjekt údajů dále prohlašuje, že si je vědom všech svých práv podle GDPR: - být na požádání informován o tom, jaké osobní údaje o jeho osobě Zámecké návrší p. o. zpracovává, pro jaký účel, o povaze případného automatizovaného zpracování a o příjemcích údajů (článek 15 GDPR); - ¬v případě, že subjekt údajů zjistí nebo se domnívá, že Zámecké návrší p. o. provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s GDPR, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, požádat Zámecké návrší p. o. o vysvětlení a/nebo požadovat odstranění takto vzniklého stavu, zejména se může jednat o opravu (článek 16 GDPR) nebo výmaz (článek 17 GDPR), popřípadě omezení zpracování osobních údajů (článek 18 GDPR), případně podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů; - v případě, že subjekt údajů má zájem přenést své údaje jinému správci, získat od Zámeckého návrší p. o. osobní údaje, jejichž zpracování je provedeno automatizovanými prostředky, a předat je jinému správci osobních údajů (článek 20 GDPR); - vznést námitku proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu; pokud námitku vznese, nebudou už údaje pro tyto účely zpracovávány (článek 21 GDPR). Subjekt údajů si je vědom, že poskytnutí souhlasu se zpracováním Údajů pro účely uvedené v bodě 2 tohoto dokumentu je dobrovolné a není podmínkou uzavření smluvního vztahu s organizací Zámecké návrší p. o. Subjekt údajů rovněž může kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů Zámeckého návrší p. o. Ing. Klára Hudečková, a to elektronicky na adresu poverenec@litomysl.cz, nebo písemně na adresu: Bří Šťastných 1000, 570 01 Litomyšl.


Odebírejte novinky z návrší

Vyplňte svůj e-mail a my se postaráme, abyste o chystaných akcích, výstavách, koncertech nebo festivalech věděli jako první.

Sledujte nás na sítích!

Spravujeme sice historické památky, ale zprávy nepíšeme brkem u svíček. To nejzajímavější pro vás ťukáme do statusů a sdílíme online. Mrkněte!


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY Subjekt údajů uděluje organizaci Zámecké návrší p. o., se sídlem Jiráskova 133, Litomyšl PSČ 570 01, IČO: 712 94 058, zapsané Krajským soudem v Hradci Králové, spisová značka Pr 1251, emailový kontakt: info@zamecke-navrsi.cz (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek: 1. Osobní údaje a citlivé osobní údaje, které budou zpracovány: - Titul, jméno a příjmení, emailová adresa, telefonický kontakt. 2. Účelem zpracování osobních údajů je přímý marketing, přičemž tento účel zahrnuje zejména: - zasílání vybraných obchodních sdělení s nabídkou služeb správce, a to všemi prostředky včetně užití elektronických prostředků komunikace ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (v platném znění); - zasílání pozvánek na odborné semináře, školení, veletrhy nebo veřejné akce, - zasílání neadresných obchodních sdělení, - provádění průzkumu a vyhodnocení trhu, - zařazení do marketingové databáze pro profilování a přímý marketing, - provádění segmentace (profilování) za účelem cílení marketingu dle konkrétních potřeb subjektu, například volby obchodních sdělení s ohledem na účast na aktivitách správce, zjištěné preference, věk a další informace zjištěné od subjektu. Uvedený souhlas subjekt údajů uděluje dobrovolně a s vědomím, že takto poskytnutý souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoliv odvolat, a to buďto písemným sdělením nebo prostřednictvím webových stránek Zámeckého návrší p. o. (Odběr výše uvedených informací je možné kdykoliv zrušit kliknutím na příslušný odkaz v patičce zprávy, nebo zasláním žádosti na adresu info@zamecke-navrsi.cz). 3. Doba zpracování osobních údajů je 2 roky od udělení souhlasu, případně do odvolání Vašeho souhlasu. Obchodní sdělení elektronickými prostředky jsou zasílány, jen pokud nedojte z Vaší strany k jejich odmítnutí. Osobní údaje nemohou být poskytnuty následujícím třetím osobám. Správce je oprávněn použít osobní údaje pouze v souladu s výše uvedeným účelem. Výše uvedený Správce je dále oprávněn poskytnout osobní údaje pouze subjektům spolupracujícím se správcem na dosažení primárního účelu, pro který je udělen tento souhlas. S takovými subjekty se Správce zavazuje uzavřít smlouvu obsahující stejné podmínky pro zpracování mých osobních údajů. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a adaptačního zákona, z. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Subjekt údajů dále prohlašuje, že si je vědom všech svých práv podle GDPR: - být na požádání informován o tom, jaké osobní údaje o jeho osobě Zámecké návrší p. o. zpracovává, pro jaký účel, o povaze případného automatizovaného zpracování a o příjemcích údajů (článek 15 GDPR); - ¬v případě, že subjekt údajů zjistí nebo se domnívá, že Zámecké návrší p. o. provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s GDPR, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, požádat Zámecké návrší p. o. o vysvětlení a/nebo požadovat odstranění takto vzniklého stavu, zejména se může jednat o opravu (článek 16 GDPR) nebo výmaz (článek 17 GDPR), popřípadě omezení zpracování osobních údajů (článek 18 GDPR), případně podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů; - v případě, že subjekt údajů má zájem přenést své údaje jinému správci, získat od Zámeckého návrší p. o. osobní údaje, jejichž zpracování je provedeno automatizovanými prostředky, a předat je jinému správci osobních údajů (článek 20 GDPR); - vznést námitku proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu; pokud námitku vznese, nebudou už údaje pro tyto účely zpracovávány (článek 21 GDPR). Subjekt údajů si je vědom, že poskytnutí souhlasu se zpracováním Údajů pro účely uvedené v bodě 2 tohoto dokumentu je dobrovolné a není podmínkou uzavření smluvního vztahu s organizací Zámecké návrší p. o. Subjekt údajů rovněž může kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů Zámeckého návrší p. o. Ing. Klára Hudečková, a to elektronicky na adresu poverenec@litomysl.cz, nebo písemně na adresu: Bří Šťastných 1000, 570 01 Litomyšl.