Eventy s geniem loci
David Zandler

Autor článku: David Zandler

 

Připravili jsme pro Vás celodenní program, ve kterém Vám představíme to nejlepší z malebné Litomyšle. Přijeďte poznat jedinečnost konferenčního areálu v srdci památky UNESCO a vychutnat si atmosféru lázeňského města! 

Litomyšl, jak ji nečekáte...

Pátek 29. dubna 2022

Program
Registrace na akci
Kontakt

 


Litomyšl je unikátní eventová destinace nacházející se uprostřed České republiky. Čím je unikátní? Nachází se tu jeden z nejrozsáhlejších konferenčních areálů, a to přímo v historickém srdci města. 

Město Litomyšl je známé svým bohatým uměleckým a kulturním životem. Jeho tradičním centrem je zámek zapsaný na seznam památek UNESCO. Stojí na malém kopci, na Zámeckém návrší, obklopen historickými budovami jako je pivovar, jízdárna, kočárovna nebo barokní chrám. 

Přímo areálu najdete více než 20 moderně vybavených sálů, kluboven ale i zámecké parky, nádvoří a dokonce i barokní kostel.  Připravíte zde akci až pro 2 000 účastníků, stylovou svatbu nebo komorní setkaní na vyhlídce mezi věžemi.

 

 

Oslňte své hosty poklady Zámeckého návrší a geniem loci lázeňského města. 

 

 

Proč byste měli přijet?

  • Do detailu Vám představíme jednu z nejrozsáhlejších destinací pro eventy v ČR, ve které se snoubí bohatá historie a moderní architektura. Budete překvapeni, jaké možnosti a moderní vybavení ukrývá národní kulturní památka.
  • Na jednom místě se Vám představí profesionální dodavatelé pro Vaše akce z Litomyšle a širokého okolí (ubytování, gastro, zábava, doprovodné programy, technika).
  • Setkáte se s celým týmem Zámeckého návrší, starostou města, ředitelkou Destinační společnosti Východní Čechy a našimi dalšími partnery Všeproakce.cz a Business Friends ČR.
  • Připravili jsme pro Vás networking, ze kterého si odvezete řadu nových kontaktů důležitých pro Vaše aktivity.
  • Ve stejném termínu v Litomyšli zahajujeme lázeňskou sezónu. Lázně ducha proto necháme ochutnat i Vám. 

 

REGISTRUJTE SE ZDE

 

PROGRAM - pátek 29. 4. 2022

Ranní doprovodný program

7:45 - 9:15
Snídaně s Business Friends
Získejte náskok a setkejte se s ředitelem Zámeckého návrší osobně už ráno před akcí. Networkigové setkání s vůní kávy a čerstvého pečiva společně s dalšími členy klubu Litomyšl.
Cena 200 Kč včetně snídaňového rautu. Při registraci uveďte, že máte zájem zúčastnit se také BF snídaně. Následně obdržíte speciální pozvánku na toto setkání.

Hlavní program

8:30 - 9:15
Registrace
Dveře zámeckého pivovaru jsou Vám otevřeny. V klidu si odbavte registraci a dejte si kávu a koláček. 

9:30 - 10:00    
Zahájení
Akcí nás provede skvělá Pavlína Kvapilová (Elegantní Česko). V Litomyšli nás přivítá starosta města Daniel Brýdl a Zámecké návrší představí ředitel organizace David Zandler. 

10:00 - 10:20
Představení partnerů akce
Kdo jsou a co dělají? Jak Vám mohou pomoci ve vašem podnikání nebo při organizování eventů? Zástupci East Bohemia Convention Bureau, Všeproakce.cz a Business Friend ČR se Vám představí na pódiu a pozvou vás k osobnímu setkání na svých stáncích.

10:20 - 11:00
To nejlepší z Litomyšle I 
První blok prezentací dodavatelů služeb z Litomyšle a regionu. 

11:00 - 11:30
Coffee Break

11:30 - 12:30
To nejlepší z Litomyšle II
Pokračování prezentací dodavatelů služeb z Litomyšle a regionu. 

12:30 - 13:30
Oběd

13:30 - 14:30
Jak zvolit catering na míru vašemu eventu?
Přednáška Moniky Jožkové, Mummies&Daddies

13:30 - 14:15, 14:30 - 15:15
Komentovaná prohlídka areálu: Speciál pro pořadatele akcí
Prozkoumejte každý kout, poznejte i místa skrytá, otevřete dveře s nápisem "Nevstupovat". Ředitel Zámeckého návrší vás provede všemi budovami areálu a představí vám natušené možnosti pro konání vašich akcí.

Moderované prezentace dodavatelů v sálech Zámeckého pivovaru
Můžeme se těšit na ochutnávky, grilování, prezentace výroby pralinek, tvorby květinové výzdoby nebo svatební advertorial. Představí se také Veterán klub Litomyšl, balonové létání a další.
Programem v sálech nás bude provádět moderátorka Andrea Moličová.

Další doprovodný program

Networking s Improvision
Jak navazovat nové kontakty? Nevšedně! Pomocí divadelních a improvizačních technik.

Možnosti spolupráce s agenturou CzechTourism v regionu
Petr Břinčil a Tereza Matějková nám poradí, jaké zdroje můžeme využívat při organizaci eventů a jak maximalizovat produktivitu práce při jejich přípravě a realizaci.

Prezentace systému Všeproakce.cz

16:00
Varhanní koncert v Piaristickém chrámu

21:00
Večerní prohlídka Piaristického chrámu
Světelné sakrální instalace Václava Ciglera a Michala Motyčky (laserový kříž a světelná menza), projekce Metropolia Jakuba Nepraše.

Lázně ducha
Roku 2012 byla Litomyšl vyhlášena lázeňským městem. Od té doby tu lázeňskou sezonu zahajujeme velkolepě. Program je bohatý - koncerty, divadla, výstavy, pouliční umění nebo designové trhy. Leitmotivem je návrat do starých časů s odkazem na Krvavý román Josefa Váchala, odkud myšlenka lázeňské Litomyšle pochází.
Inspirujte se fotogalerií z loňských ročníků >> Fotografie z Lázní ducha. Nasaďte si kloubouček, oblékněte rukavičky a nechce se vtáhnout do jedinečné atmosféry. 
Hlavní program se koná v sobotu, proto doporučujeme zajistit si ubytování a vzít své blízké s sebou!

 

Jak se přihlásit?

Vyplňte formulář a vše důležité vám přistane ve vaší e-mailové schránce! 
Akce je pro pořadatele akcí, eventové agentury, decision makery v cestovním ruchu a partnery zdarma. Ostatní 1 900 Kč.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

Ubytování

Přehled možností ubytování v Litomyšli a okolí najdete na tomto odkazu >> Ubytování Litomyšl.
Vybírat můžete mezi hotely, penziony nebo soukromými apartmány (viz sloupek vpravo).
S rezervací ale neváhejte! Víkend Lázní ducha je nabitý a zájem o ubytování je velký. 

 

Kontakt

Vaše případné dotazy vám zodpoví Kateřina Klejchová na tel. č.: 724 791 517 nebo e-mailem na katerina.klejchova@zamecke-navrsi.cz

Máte-li zájem se zúčastnit, napište jí "Přijedu!"
Anebo se raději rovnou registrujte.

REGISTRUJTE SE ZDE

 

 

S kým se na akci potkáte?

Petr Břinčil
Posledních 20 let se věnuje přípravě a organizaci kongresů, konferencí a eventů obecně. Připravil desítky kandidatur pro české odborné asociace, zúčastnil se a organizoval bezpočet mezinárodních kongresů, konferencí či kreativních eventů. "Vím přesně, jak má moderní akce vypadat. Vzhledem ke svým zkušenostem (a věku) jsem se rozhodl být nezávislým konzultantem právě v oblasti organizace akcí bez ohledu na jejich velikost a rozsah či kreativní řešení. Mojí hlavní ambicí je naučit vás přemýšlet o eventech trochu jinak."

Tereza Matějková
V oboru cestovního ruchu se pohybuje již více než 13 let. V rámci agentury CzechTourism má na starosti podporu a rozvoj produktu kongresové a incentivní turistiky a jeho propagaci jak v zahraničí, tak na domácím trhu. Od roku 2019 působí zároveň jako vedoucí manažer Czech Convention Bureau, které sdružuje subjekty působící v oblasti MICE a zastupuje Českou republiku v mezinárodních asociacích.

Vše pro akce.cz
Na svém portálu představují zaregistrované dodavatele služeb a místa, na kterých je možné uspořádat akci. Jejich faceboková skupina Eventy a dodavatelé funguje jako non-stop networkingová platforma, kde každý pořadatel dostane odpovědi na své dotazy a poptávky.

East Bohemia Convention Bureau
Regionální specialista na kongresový a incentivní turismus vám pomůže s výběrem lokality a zajištěním bezproblémového průběhu vaší akce. Znají všechna unikátní místa Pardubického kraje, turisticky zajímavé lokality a poradí s vám také s programem akce.

Business Friends 
Tato mezinárodní networkingová síť propojuje podnikatele napříč obory. Na svých pravidelných setkáních sdílejí zkušenosti, know-how a doporučení. Východočeskou kliku spravuje Lucie Novotná, která pro nás připraví snídani.

Mohlo by vás zajímat

Shakespeare v Litomyšli

Shakespeare v Litomyšli

První ročník divadelního festivalu Shakespeare v Litomyšli se uskuteční na open-air scéně zámeckého nádvoří. Program zahájí slavnostní koncert ZUŠ OPEN, pokračovat bude autogramiádou prof. Martina Hilského a vyvrcholí inscenací dramatu Hamlet s Jaroslavem Pleslem, Veronikou Khek Kubařovou nebo Hynkem Čermákem. 

 

Přečíst celý článek
David Zandler

Autor článku: David Zandler

Adventní Litomyšl

Adventní Litomyšl

O adventu se na litomyšlské zámecké návrší slétají andělé a shlížejí na program Andělských adventních nedělí. Ten je plný koncertů, pohádek, světel, ohňů a provoněný gurmánskými specialitami z probíhajícího trhu. Přijeďte o adventu do Litomyšle! V předvánočním období je opravdu andělsky krásná.

 

Přečíst celý článek
David Zandler

Autor článku: David Zandler

Máte dotaz? Zeptejte se nás. Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY Subjekt údajů uděluje organizaci Zámecké návrší p. o., se sídlem Jiráskova 133, Litomyšl PSČ 570 01, IČO: 712 94 058, zapsané Krajským soudem v Hradci Králové, spisová značka Pr 1251, emailový kontakt: info@zamecke-navrsi.cz (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek: 1. Osobní údaje a citlivé osobní údaje, které budou zpracovány: - Titul, jméno a příjmení, emailová adresa, telefonický kontakt. 2. Účelem zpracování osobních údajů je přímý marketing, přičemž tento účel zahrnuje zejména: - zasílání vybraných obchodních sdělení s nabídkou služeb správce, a to všemi prostředky včetně užití elektronických prostředků komunikace ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (v platném znění); - zasílání pozvánek na odborné semináře, školení, veletrhy nebo veřejné akce, - zasílání neadresných obchodních sdělení, - provádění průzkumu a vyhodnocení trhu, - zařazení do marketingové databáze pro profilování a přímý marketing, - provádění segmentace (profilování) za účelem cílení marketingu dle konkrétních potřeb subjektu, například volby obchodních sdělení s ohledem na účast na aktivitách správce, zjištěné preference, věk a další informace zjištěné od subjektu. Uvedený souhlas subjekt údajů uděluje dobrovolně a s vědomím, že takto poskytnutý souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoliv odvolat, a to buďto písemným sdělením nebo prostřednictvím webových stránek Zámeckého návrší p. o. (Odběr výše uvedených informací je možné kdykoliv zrušit kliknutím na příslušný odkaz v patičce zprávy, nebo zasláním žádosti na adresu info@zamecke-navrsi.cz). 3. Doba zpracování osobních údajů je 2 roky od udělení souhlasu, případně do odvolání Vašeho souhlasu. Obchodní sdělení elektronickými prostředky jsou zasílány, jen pokud nedojte z Vaší strany k jejich odmítnutí. Osobní údaje nemohou být poskytnuty následujícím třetím osobám. Správce je oprávněn použít osobní údaje pouze v souladu s výše uvedeným účelem. Výše uvedený Správce je dále oprávněn poskytnout osobní údaje pouze subjektům spolupracujícím se správcem na dosažení primárního účelu, pro který je udělen tento souhlas. S takovými subjekty se Správce zavazuje uzavřít smlouvu obsahující stejné podmínky pro zpracování mých osobních údajů. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a adaptačního zákona, z. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Subjekt údajů dále prohlašuje, že si je vědom všech svých práv podle GDPR: - být na požádání informován o tom, jaké osobní údaje o jeho osobě Zámecké návrší p. o. zpracovává, pro jaký účel, o povaze případného automatizovaného zpracování a o příjemcích údajů (článek 15 GDPR); - ¬v případě, že subjekt údajů zjistí nebo se domnívá, že Zámecké návrší p. o. provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s GDPR, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, požádat Zámecké návrší p. o. o vysvětlení a/nebo požadovat odstranění takto vzniklého stavu, zejména se může jednat o opravu (článek 16 GDPR) nebo výmaz (článek 17 GDPR), popřípadě omezení zpracování osobních údajů (článek 18 GDPR), případně podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů; - v případě, že subjekt údajů má zájem přenést své údaje jinému správci, získat od Zámeckého návrší p. o. osobní údaje, jejichž zpracování je provedeno automatizovanými prostředky, a předat je jinému správci osobních údajů (článek 20 GDPR); - vznést námitku proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu; pokud námitku vznese, nebudou už údaje pro tyto účely zpracovávány (článek 21 GDPR). Subjekt údajů si je vědom, že poskytnutí souhlasu se zpracováním Údajů pro účely uvedené v bodě 2 tohoto dokumentu je dobrovolné a není podmínkou uzavření smluvního vztahu s organizací Zámecké návrší p. o. Subjekt údajů rovněž může kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů Zámeckého návrší p. o. Ing. Klára Hudečková, a to elektronicky na adresu poverenec@litomysl.cz, nebo písemně na adresu: Bří Šťastných 1000, 570 01 Litomyšl.


Odebírejte novinky z návrší

Vyplňte svůj e-mail a my se postaráme, abyste o chystaných akcích, výstavách, koncertech nebo festivalech věděli jako první.

Sledujte nás na sítích!

Spravujeme sice historické památky, ale zprávy nepíšeme brkem u svíček. To nejzajímavější pro vás ťukáme do statusů a sdílíme online. Mrkněte!


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO MARKETINGOVÉ ÚČELY Subjekt údajů uděluje organizaci Zámecké návrší p. o., se sídlem Jiráskova 133, Litomyšl PSČ 570 01, IČO: 712 94 058, zapsané Krajským soudem v Hradci Králové, spisová značka Pr 1251, emailový kontakt: info@zamecke-navrsi.cz (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek: 1. Osobní údaje a citlivé osobní údaje, které budou zpracovány: - Titul, jméno a příjmení, emailová adresa, telefonický kontakt. 2. Účelem zpracování osobních údajů je přímý marketing, přičemž tento účel zahrnuje zejména: - zasílání vybraných obchodních sdělení s nabídkou služeb správce, a to všemi prostředky včetně užití elektronických prostředků komunikace ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti (v platném znění); - zasílání pozvánek na odborné semináře, školení, veletrhy nebo veřejné akce, - zasílání neadresných obchodních sdělení, - provádění průzkumu a vyhodnocení trhu, - zařazení do marketingové databáze pro profilování a přímý marketing, - provádění segmentace (profilování) za účelem cílení marketingu dle konkrétních potřeb subjektu, například volby obchodních sdělení s ohledem na účast na aktivitách správce, zjištěné preference, věk a další informace zjištěné od subjektu. Uvedený souhlas subjekt údajů uděluje dobrovolně a s vědomím, že takto poskytnutý souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoliv odvolat, a to buďto písemným sdělením nebo prostřednictvím webových stránek Zámeckého návrší p. o. (Odběr výše uvedených informací je možné kdykoliv zrušit kliknutím na příslušný odkaz v patičce zprávy, nebo zasláním žádosti na adresu info@zamecke-navrsi.cz). 3. Doba zpracování osobních údajů je 2 roky od udělení souhlasu, případně do odvolání Vašeho souhlasu. Obchodní sdělení elektronickými prostředky jsou zasílány, jen pokud nedojte z Vaší strany k jejich odmítnutí. Osobní údaje nemohou být poskytnuty následujícím třetím osobám. Správce je oprávněn použít osobní údaje pouze v souladu s výše uvedeným účelem. Výše uvedený Správce je dále oprávněn poskytnout osobní údaje pouze subjektům spolupracujícím se správcem na dosažení primárního účelu, pro který je udělen tento souhlas. S takovými subjekty se Správce zavazuje uzavřít smlouvu obsahující stejné podmínky pro zpracování mých osobních údajů. Zpracování bude probíhat v souladu s příslušnými právními normami o ochraně osobních údajů, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a adaptačního zákona, z. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Subjekt údajů dále prohlašuje, že si je vědom všech svých práv podle GDPR: - být na požádání informován o tom, jaké osobní údaje o jeho osobě Zámecké návrší p. o. zpracovává, pro jaký účel, o povaze případného automatizovaného zpracování a o příjemcích údajů (článek 15 GDPR); - ¬v případě, že subjekt údajů zjistí nebo se domnívá, že Zámecké návrší p. o. provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s GDPR, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, požádat Zámecké návrší p. o. o vysvětlení a/nebo požadovat odstranění takto vzniklého stavu, zejména se může jednat o opravu (článek 16 GDPR) nebo výmaz (článek 17 GDPR), popřípadě omezení zpracování osobních údajů (článek 18 GDPR), případně podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů; - v případě, že subjekt údajů má zájem přenést své údaje jinému správci, získat od Zámeckého návrší p. o. osobní údaje, jejichž zpracování je provedeno automatizovanými prostředky, a předat je jinému správci osobních údajů (článek 20 GDPR); - vznést námitku proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu; pokud námitku vznese, nebudou už údaje pro tyto účely zpracovávány (článek 21 GDPR). Subjekt údajů si je vědom, že poskytnutí souhlasu se zpracováním Údajů pro účely uvedené v bodě 2 tohoto dokumentu je dobrovolné a není podmínkou uzavření smluvního vztahu s organizací Zámecké návrší p. o. Subjekt údajů rovněž může kontaktovat pověřence pro ochranu osobních údajů Zámeckého návrší p. o. Ing. Klára Hudečková, a to elektronicky na adresu poverenec@litomysl.cz, nebo písemně na adresu: Bří Šťastných 1000, 570 01 Litomyšl.